Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Targowa 12, 99-220 Wartkowice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: - obsługa kasowa; - prezentowanie oferty Banku; - realizacja planu handlowego Banku - proponowanie produktów bankowych Klientom, w tym w szczególności rachunków bankowych oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami; -analiza informacji uzyskanych od Klientów, identyfikacja ich potrzeb oraz pomoc w wyborze właściwego produktu lub usługi;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie, średnie/wyższe (preferowane: ekonomia, bankowość); umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu; znajomość pakietu MS Office; gotowość do samodzielnej i stałej nauki oraz otwartej na nowe doświadczenia;

Pracodawca

Nazwa: Bank Spółdzielczy w Wartkowicach

Adres: Targowa 12, 99-220 Wartkowice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Aplikacje w postaci CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres Aplikuj w temacie maila wpisując: rekrutacja. Warunkiem bezwzględnym rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko