Oferta opublikowana14.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: PLAC WOLNOŚCI 12, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: wsparcie techniczne pracowników i współpraca z podmiotami zewnętrznymi; konfigurowanie serwerów, komputerów, drukarek, skanerów oraz urządzeń sieciowych; administracja systemami informatycznymi i sieciami komputerowymi; instalacja zmian oprogramowania; prowadzenie dokumentacji technicznej, opracowywanie instrukcji dla użytkowników

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość zagadnień z zakresu administracji serwisem internetowym oraz poczty elektronicznej, umiejętność konfiguracji urządzeń komputerowych i sieciowych, podstawowe umiejętności w zakresie administracji baz danych, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych, umiejętność pracy w zespole, umięjętność administrowania sieciami komputerowymi, znajomość w zakresie zarządzania i konfiguracji środowisk wirtualnych, znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux/Unix

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: BANK SPÓŁDZIELCZY W NAMYSŁOWIE

Adres: PLAC WOLNOŚCI 12, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV wraz z klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Namysłowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).