Oferta opublikowana05.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Projektowanie ulotek, katalogów, folderów, reklam oraz obsługa klienta.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: turystyczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość programu Corel Draw, znajomość programu Photoshop

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziana znajomość branży, umiejetność współpracy z urządzeniami biurowymi typu skanery, plotery, drukarki wielkoformatowe.

Pracodawca

Nazwa: SZWEDSERWIS - Szwed Konrad

Adres: 39-300 Podleszany 297, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Aplikuj