Główny/a Księgowy/a

Rzeszów
Oferta opublikowana24.04.2024
Branżafinanse / księgowość

Dla klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Głównego księgowego - Rzeszów

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowości
  • Kontroling merytoryczny i organizacyjny nad pracami księgowymi i kadrowo-płacowymi
  • Organizowanie przebiegu inwentaryzacji składników majątku oraz sporządzanie rozliczeń poinwentaryzacyjnych
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych (miesięcznych i kwartalnych), w tym pełnego rocznego sprawozdania finansowego przy współpracy z biegłym rewidentem, raportów, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych
  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym regulowaniem zobowiązań publiczno-prawnych (podatki, składki ZUS) oraz współpraca z organami kontrolującymi spółkę w zakresie finansowym i podatkowym
  • Prowadzenie rozliczeń podatkowych w zakresie zarówno transakcji wewnątrzunijnych jak również dotyczących eksportu i importu
  • Rozliczanie pomocy publicznej z działalności gospodarczej prowadzonej w SSE w ramach zezwoleń
  • Współpraca z biegłym rewidentem przy badaniu sprawozdania finansowego

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie jako Główny/a księgowy/a
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Praktyczna znajomość transakcji wewnątrzunijnych
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Znajomość programów ERP (mile widziany Comarch XL)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • Pakiet medyczny
  • Kartę multisport
  • Paczki na święta

Zainteresowanego osoby zachęcam do aplikowania :)