FIZJOTERAPEUTA/ REHABILITANT

Busko-Zdrój
Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 28-100 Busko-Zdrój 60, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: - Przywracanie sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Dokonuje tego za pomocą ruchu, odpowiednio dobranego do potrzeb rehabilitacyjnych danej osoby w tym w sposób zdalny; - działania zmierzające do powrotu do zdrowia fizycznego, dobrostanu ogólnego i powrotu do pełni funkcjonowania psychicznego, emocjonalnego oraz społecznego w tym w sposób zdalny. Możliwość zatrudnienia w niższym wymiarze etatu. Mozliwość zatrudnienia osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Praca na terenie woj. świętokrzyskiego, zazwyczaj w pobliżu miejsca zamieszkania. cv na adres mail Aplikuj z tematem wiadomości "Oferta 2024/04"

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie = podstawa plus premia( wyrównanie do obowiązującego wynagrodzenia dla fizjoterapeuty) Pracodawca preferuje rozmowę rekrutacyjną zdalną

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 01.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1/ spełnienie wymogów formalnych o których mowa w Ustawie, 2/ cierpliwości i dokładności, 3/ umiejętność logicznego myślenia, 4/ wysokie umiejętności komunikacyjne, 5/ bardzo dobra organizacja pracy.

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA MKW POMAGAMY

Adres: KRUPÓWKI 12, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv na adres mail Aplikuj z tematem wiadomości "Oferta 2024/04". Zgłoszenia do 20.03.2024r. Klauzule pracodawcy związane z ochroną danych osobowych: Fundacja odpowie jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości mailowej numeru oferty. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja MKW Pomagamy z siedzibą w Zakopanem, ul. Krupówki 12. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji (art 6 ust 1lit.bRODO). Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie dokumentów na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Fundację MKW Pomagamy. W przypadku braku powyższej zgody, wszystkie otrzymane przez Fundację dokumenty zostaną zniszczone do dnia30 czerwca2024 r.