FIZJOTERAPEUTA

Schwerte
Oferta opublikowana29.05.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Agnes-Tütel-Weg 6, 58239 Schwerte, Niemcy

Zakres obowiązków: • Zabiegi fizjoterapeutyczne i doradzanie pacjentom • Motywowowanie pacjentów • Analiza wyników badań i prowadzenie dokumentacji leczenia • Tworzenie planów leczenia i raporty z terapii • Nadzór nad prowadzonymi ćwiczeniami • Prowadzenie kursów

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 EUR

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: • Wykształcenie: studia wyższe na kierunku fizjoterapia • Doświadczenie zawodowe: mile widziane ale nie jest to warunek konieczny • Znajomość języków: niemiecki – średnio zaawansowany (A2/B1) • Uznanie dyplomu w Niemczech – pracodawca pomaga w procedurze uznania zawodu • Radość z pracy z ludźmi

Pracodawca

Nazwa: Marvin Scholz Praxis für Physiotherapie

Adres: CV należy przesłać na adres doradcy EURES z Niemiec Aplikuj do 5 lipca 2023 r. w tytule maila podając stanowisko na jakie aplikujemy. Jednocześnie informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne doradcy EURES, wyrażacie Państwo zgodę na przekazanie ich pracodawcy.

Nazwa Urzędu Pracy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Sposób aplikowania: do doradcy EURES z EOG

Język aplikacji: niemiecki

Wymagane dokumenty: CV