Firma produkcyjna zatrudni Mechanika

Surochów gm. Jarosław
Oferta opublikowana06.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Firma Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko:

MECHANIK

Opis stanowiska:
• naprawianie i konserwowanie maszyn i urządzeń mechanicznych,
• instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn i urządzeń,
• usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn,
• przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw bieżących, średnich i głównych maszyn i urządzeń,
• wykonywanie prac montażowych, demontażowych i kontrolnych w cyklu produkcyjnym maszyn i urządzeń,
• wykonywanie podstawowych operacji ślusarskich, wiercenie, szlifowanie, piłowanie, przecinanie,
• prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania:
• minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe,
• wysoka motywacja do pracy,
• gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
• umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz pracy w zespole.
Dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem jezdniowym.

Oferujemy:
• umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• stabilność zatrudnienia,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Liczba stanowisk pracy : 1

CV prosimy przesyłać:
• w formie elektronicznej na adres: @ Prosimy o podanie tytułu wiadomości: Mechanik,
• w formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., Surochów, 160 A, 37-500 Jarosław, z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”,
• lub osobiście na portierni biurowca w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160A, 37-500 Jarosław w celu realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 160A, 37-500 Jarosław w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.