Elektryk -szeregowe podł lamp led, gniazdek - Holandia 17eur

Gdańsk / Aniołki
Oferta opublikowana14.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Poszukujemy elektryków do podłączania lamp, ledów, gniazdek itd. na statkach, jachtach - praca w stoczni.

Praca dla osób z działalnością gosp. i doświadczeniem w elektryce.

90% połączeń to połączenia szeregowe.

Wymagania:
- SEP,
- Działalność gosp. z A1 lub bez A1
- NIE WYMAGAMY znajomości j. obcego
- VCA mile widzianie, ale nieobowiązkowe

Warunki pracy:
- rotacja 3/1
- darmowe przeloty do i z NL
- darmowe zakwaterowanie
- stawka to 17eur NETTO
- 42-52h tygodniowo

Obowiązki:
Praca polega na podłączaniu lamp, ledów, gniazdek itd. 90% połączeń to połączenia szeregowe. Np. otrzymujesz wytyczne i podłączasz 3000 lamp lub 3000 ledów na statku.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu