Elektromechanik utrzymania ruchu

Pruszków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

LINDAB
Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem produktów i rozwiązań dla budownictwa, wentylacji i klimatyzacji

Dlaczego warto pracować u nas?

- Praca na dwie zmiany: 6:00- 14:00 oraz 14:00 - 22:00
- Brak pracy w weekendy
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Duże dofinansowanie na banefity - Medicover, MultiSport

Twoje zadania?

- Konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych oraz sprzętu elektrycznego
- Utrzymanie ciągłości ruchu parku maszynowego
- Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie - kierunkowe elektryczne;
mile widziane doświadczenie mechaniczne;
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
- Doświadczenie: minimum rok na podobnym stanowisku;
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
- Kreatywność, chęć znajdowania rozwiązań i samodzielność w działaniu.

Wynagrodzenie: od 7 000 brutto (podstawa) + premie

Osoby zainteresowane - zapraszamy do kontaktu

telefon: 519 - pokaż numer telefonu -