DORADCA KLIENTA W SIECI KOMÓRKOWEJ (SANOK)

Sanok
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Doradca Klienta w sieci komórkowej (Sanok)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300

Opis wynagrodzenia: Do wynagrodzenia doliczane są wypracowane premie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Rejestracja w PUP w Sanoku, obsługa komputera, wysoka kultura osobista, komunikatywność. Praca rozpoczyna się stażem z PUP z deklaracją dalszego zatrudnienia. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz.: 9:00-17:00. Czasem praca w soboty w godz.: 9:00 - 13:00. Praca stacjonarna w punkcie w Sanoku.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Kościuszki 15, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP