Oferta opublikowana26.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 32-733 Łąkta Dolna 250, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Krycie dachów dachówką ceramiczną, cementową, blachą płaską i blachą profilowaną.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.01.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Brak wymagań dot. wykształcenia. Wymagane prawo jazdy kat. B. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana zdolność do pracy na wysokości. Praca na wysokościach (na budynkach). Praca na terenie woj. małopolskiego.

Pracodawca

Nazwa: Firma Usługowo-Handlowa Usługi Blacharsko-Dekarskie Dudek Stanisław

Adres: 32-731 Żegocina 318, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Cv, świadectwo pracy, świadectwo ukończenia szkoły