CERAMIK WYROBÓW UŻYTKOWYCH I OZDOBNYCH

Nowa Wieś Mała
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 49-200 Nowa Wieś Mała 33, powiat: brzeski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: • wykonywanie odlewów w formach gipsowych, • obsługa pieca do ceramiki, • szkliwienie, • zdobienie, • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie płatne po wykonaniu umowy o dzieło.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Zdolności artystyczne i twórcze

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykonywanie odlewów gipsowych ceramiki użytkowej. Wynagrodzenie w umowie o dzieło w kwocie 3.000zł Brutto, za wykonanie pracy.

Pracodawca

Nazwa: KLUBY I RESTAURACJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Warszawska 40a, 49-200 Grodków, powiat: brzeski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dowód osobisty