BRYGADZISTA OPERATOR - MONTAŻYSTA BARIER

Bochnia
Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wygoda 69, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Montowanie barier w pasach drogowych na terenie całego kraju, współpraca z pracownikami brygady w zakresie montażu barier, obsługa urządzeń typu ( po wcześniejszym przeszkoleniu): wibromłot, sprężarka przewoźna, żuraw przewoźny, HDS, elektronarzędzia, prowadzenie samochodu służbowego kat. B lub C.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 9 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, średnie zawodowe 4-letnie, zasadnicze zawodowe, średnie branżowe, średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat), pomaturalne/policealne, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wyksztalcenie min. zasadnicze zawodowe, predyspozycje manualne do obsługi urządzeń technicznych (istnieje możliwość przeszkolenia), komunikatywność , mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem, gotowość do pracy w delegacji. Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C. Mile widziana osoba z Ukrainy z komunikatywnym językiem polskim. Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia na umowę o pracę na czas nieokreślony. Miejsce pracy: siedziba + wg. zleceń na terenie całego kraju. Godziny pracy: 7:00-15:00.

Pracodawca

Nazwa: Stalprodukt Wamech sp. z o.o

Adres: Wygoda 69, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV można składać na adres email: Aplikuj