BRYGADZISTA / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Nowa Sarzyna
Oferta opublikowana13.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chemików 1, 37-310 Nowa Sarzyna, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: 1. Praca jako brygadzista na warsztacie (kierowanie pracami brygady, spawanie i montaż konstrukcji stalowych). 2. Rozdzielanie prac i dostarcznie materiału. 3. Nadzór nad realizacją zadań. 4. Planowanie prac dla pracowników brygady.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 7 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Data zakończenia: 31.03.2025

Wymagania konieczne

Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w nadzorze małej grupy pracowników (brygady).

Pracodawca

Nazwa: ROSCO PIM Sp. z o.o.

Adres: Mikołaja Reja 12, 35-211 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + dokumentacja aplikacyjna