BRUKARZ/ POMOCNIK BRUKARZA

Witkowice
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kwiatowa 42, 32-650 Witkowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prace pomocnicze przy brukarstwie, układanie galanterii betonowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 34 do 41 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Data zakończenia: 31.12.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prowadzę działalność gospodarczą od ponad 10 lat. Poszukuję pracowników w charakterze brukarza lub pomocnika brukarza. Mile widziane doświadczenie w budowlance, niekoniecznie w układaniu bruku. Konieczne prawo jazdy kat.B., umiejętność uczenia się nowych zadań i prac oraz punktualność. Jeśli chcesz nauczyć się zarządzać ludźmi lub kiedyś zarządzałeś (majster, brygadzista, kierownik) to stanowi to kolejny Twój atut. Oferuję dobrze płatną pracę. Liczę na Twoje zaangażowanie, solidność, lojalność i chęć zarobienia w pracy. Liczę na to, że spodobam się Tobie jako szef i pracodawca oraz, że się dogadamy co do współpracy. Zamierzam rozwijać swoją firmę, więc może będziesz zainteresowany pracować następne lata z naszym zespołem?

Pracodawca

Nazwa: Kamyk-Bruk Wojciech Bujarek

Adres: Kwiatowa 42, 32-650 Witkowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV