BLACHARZ - DEKARZ

Legionowo
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Cel stanowiska: bieżące utrzymanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów, z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy Zadania podstawowe: 1) dokonywania odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowlanych; 2) inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki; 3) przeprowadzanie konserwacji budynków, budowli i wyposażenia; 4) usuwanie awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia; 5) sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników. Zadania dodatkowe: 1) inicjowanie przygotowywania infrastruktury technicznej na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych na terenie jednostki; 2) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 581 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Data zakończenia: 08.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: komunikatywność, współpraca w zespole

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: prawo jazdy B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: * Niezbędne: umiejętność organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE.

Pracodawca

Nazwa: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE

Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie do pobrania ze strony internetowej CSP w Legionowie w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP, - dokumenty aplikacyjne potwierdzające informacje zawarte w kwestionariuszu. *Czas na złożenie dokumentów:14 dni od publikacji ogłoszenia.