BIBLIOTEKARZ

Pamiątkowo
Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 13, 64-514 Pamiątkowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - wypożyczanie i przyjmowanie książek - obsługa komputera, strony internetowej oraz social mediów - bezpośrenia obsługa czytelnika - pomoc w doborze książek i zbiorów specjalnych - opracowywanie zbiorów - prowadzenie warsztatów dla dzieci oraz czytelników - gotowość do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Bibliotekarz

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku humanistycznym, dodatkowym atutem będzie wykształcenie na kierunku bibliotekoznawstwo, - ogólna wiedza z zakresu literatury polskiej i światowej, - umiejętność aktywnej pracy z czytelnikiem, także z dziećmi, - zdolności animacyjne, - znajomość obsługi komputera oraz social mediów, - wysoka kultura osobista i komunikatywność, - kreatywność, entuzjazm, spontaniczność i zaangażowanie, - nieszablonowe podejście do rozwoju biblioteki, - gotowość do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji, - praca od poniedziałku do piątku w filii biblioteki w Pamiątkowie oraz sporadycznie w soboty w Bibliotece Publicznej MiG w Szamotułach, - zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy na 3/4 etatu, - pozostałe warunki pracy i płacy do uzgodnienia w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia z zawodowego kandydata, PRACODAWCA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość udziału w szkoleniach, - świadczenia z ZFŚS, - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz kasy zapomogowo-pożyczkowej, OFERTY należy przesłać na adres: Aplikujły. pl do dnia 30.05.2024r. Osoby zainteresowane prosone są o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z oświadczeniemnastępującej treści: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Szamotuły, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracodawca

Nazwa: BIBLIOTEKA PUBLICZNA MIG SZAMOTUŁY

Adres: RYNEK 10, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,