Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek Główny 9, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: obsługa lokalu gastronomicznego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 17

Wynagrodzenie brutto: od 27,8 PLN

Opis wynagrodzenia: 24zł./godz. netto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - możliwość przyuczenia. Miejsce wykonywania pracy: PUB VINYL, Oświęcim, ul. Rynek Główny 9. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony lub w ramach umowy zlecenie - do uzgodnienia z pracodawcą. Praca od piątku do soboty, godziny pracy od 18:00 do 01:00 (piątek) oraz od 18:00 do 04:00 (sobota).

Pracodawca

Nazwa: Maciej Słota Pub Vinyl

Adres: Rynek Główny 9, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 570 079 770 lub osobisty - Oświęcim, ul. Rynek Główny 9 - PUB Vinyl po godzinie 18:00