ASYSTENT SPEDYTORA

Rzezawa
Oferta opublikowana26.03.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rzezawa, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: ewidencjonowanie zleceń spedycyjnych wsparcie spedytora w tworzeniu dokumentacji spedycyjnej utrzymanie dobrych kontaktów z klientami i przewoźnikami sporządzenie raportów i zestawień planowanie przewozów z optymalnym wykorzystaniem dostępnego sprzętu i ludzi nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych według zasad ogólnych, jak i specyficznych dla poszczególnych kontraktów dobieranie środków transportowych w ramach danej gałęzi transportu do rodzaju, ilości, staniu fizycznego i wielkości przewożonego towaru

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Data zakończenia: 16.09.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, pomaturalne/policealne, wyższe (w tym licencjat), średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe, staż w godzinach 08:00 - 16:00, miejsce odbywania stażu: Rzezawa

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie, CV