ASYSTENT RODZINY

Jabłonna
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zegrzyńska 1, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: na stanowisku Asystent rodziny zgodnie z art. 15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U 2024 poz.177 z późn. zm.) 1. opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym, o którym mowa w art. 11 ust. 1; 2. opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku umieszczonemu w pieczy zastępczej; 3. udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego; 4. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych; 5. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych; 6. udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi. Więcej informacji w ogłoszeniu na stronie : www.gopsjablonna.pl Możliwość pracy na pół etatu. Godziny pracy do ustalenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 160 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub - wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub studiami podyplomowymi obejmującymi zakres programowy szkolenia określony na podstawie ust. 3 i udokumentuje co najmniej roczny staż pracy z dziećmi lub rodziną lub - wykształcenie średnie lub średnie branżowe i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentuje co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną;

Pracodawca

Nazwa: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie

Adres: Zegrzyńska 1, 05-110 Jabłonna, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1) CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, 2) Kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie. 3) Kwestionariusz osobowy kandydata do pracy 4) Oświadczenie kandydata: o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, obywatelstwie, nieposzlakowanej opinii, nie wykonywaniu zajęć sprzecznych z pełnionymi obowiązkami w przypadku wyboru 5) Oświadczenie, że kandydat nie jest i nie był pozbawiony władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest zawieszona ani ograniczona, potwierdzone własnoręcznym podpisem 6) Oświadczenie, że kandydat wypełnia obowiązek alimentacyjny- w przypadku, gdy taki obowiązek w stosunku do kandydata wynika z tytułu egzekucyjnego - oświadczenie o jego wypełnianiu, w przypadku gdy nie ma osób zobowiązanych do alimentacji-oświadczenie, że nie został nałożony obowiązek alimentacyjny 7) Oświadczenie kandydata, że stan zdrowia pozwala mu na wykonywanie pracy na stanowisku asystenta rodziny 8) Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z naborem złożone na druku Oświadczenie i klauzula informacyjna kandydata znajdującym się w odrębnym pliku pod ogłoszeniem na stronie Aplikujłonna.pl Dokumenty należy złożyć do dnia 30 kwietnia 2024 r.