ASYSTENT RODZINY

Nowy Korczyn
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Buska 7, 28-136 Nowy Korczyn, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną, udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej i rozwiązywaniu problemów wychowaczych z dziećmi. Zadaniowy czas pracy, zazwyczaj od 7:00 do 15:00, zatrudnienie w ramach umoy o pracę w zastępstwie na okres ok. 1,5 roku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: + "stażowe"

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauki o rodzinie, psychologia, praca socjalna, socjologia, pedagogika

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe na jednym z kierunków: nauki o rodzinie, psychologia, praca socjalna, socjologia, pedagogika LUB z art. 12 ust. 1 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. poz 177 z 2024r). Wymagana dobra organizacja czasu pracy, łatwość nawiązywania kontaktów. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Pracodawca

Nazwa: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Korczynie

Adres: Buska 7, 28-136 Nowy Korczyn, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV / Skierowanie z PUP