Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pijarska 40, 05-530 Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Usługi asystencji osobistej polegają w szczególności na pomocy asystenta w: 1. wykonywaniu przez uczestnika czynności dnia codziennego, 2. wyjściu, powrocie lub dojazdach z uczestnikiem Programu w wybrane przez uczestnika miejsca, 3. załatwianiu przez uczestnika spraw urzędowych, 4. korzystaniu z dóbr kultury (np. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy), 5. zaprowadzaniu i odebraniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do placówki oświatowej.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 41,7 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: [Inne] : Co najmniej 6-miesięczne, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym w formie wolontariatu.

Pracodawca

Nazwa: Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres: Pijarska 40, 05-530 Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.