ASYSTENT KUCHARZA KUCHNI ORIENTALNEJ

Rawa Mazowiecka
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: doraźna pomoc kucharzom w przygotowywaniu potraw kuchni orientalnej, bengalskiej; obróbka wstępna surowców ( ręczna, mechaniczna, termiczna); gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; przygotowywanie dań typu curry, masala, grill kebab; ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi; wykonywanie drobnych czynności na terenie restauracji (np. utrzymywanie porządku).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 30.04.2024

Data zakończenia: 29.04.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : znajomość podstawowych przepisów kuchni orientalnej, w tym kuchni bengalskiej i indyjskiej; [Inne] : znajomość podstawowych przepisów kuchni orientalnej, w tym kuchni bengalskiej i indyjskiej; mile widziana znajomość języka bengalskiego

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: 1-go Maja 1A, 96-200 Rawa Mazowiecka, powiat: rawski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv skierowanie