ARCHIWISTA

Świlcza
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 36-072 Świlcza 147H, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: - gromadzenie, zabezpieczanie i ewidencjonowanie dokumentacji w formie papierowej i cyfrowej (stworzenie e-archiwum), - skanowanie dokumentacji papierowej, - porządkowanie dotychczasowej dokumentacji wg ustaleń z przełożonym, - kontrolowanie obiegu dokumentów oraz prawidłowości ich przechowywania w poszczególnych działach, - udostępnianie i wypożyczanie zasobów archiwum osobom upoważnionym, - zarządzanie powierzchnią użytkową oraz warunkami panującymi w pomieszcseniach archiwum

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA I PAKIETU MICROSOFT OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane ukończenie kursu archiwisty

Pracodawca

Nazwa: AUTO PREMIUM RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP Rzeszów