Строитель Отделочник Бетонщик Опалубщик Арматурщик

Płock
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Описание вакансии. Вакансия бесплатная!

Требуются СТРОИТЕЛИ отделочники в город Плоцк!

1) СТРОИТЕЛИ-УНИВЕРСАЛЫ: ШПАКЛЕВКА, ПОКРАСКА, ГИПСОКАРТОН;

2) СТРОИТЕЛИ: БЕТОНЩИКИ, ОПАЛУБЩИКИ, АРМАТУРЩИКИ;

Ставка от 35 - 40 зл/нетто
График работы: только дневные смены по 10-12 часов 5-6 дней в неделю.
Проживание Бесплатное!
Будут сформированы бригады по 5-8 человек. Каждая бригада обеспечивается автомобилем, инструментами, рабочей одеждой.
Старт работы от 1.04. 2024. Место работы: город Плоцк (130 км от Варшавы)

*Кандидатам с опытом работы предложим должность БРИГАДИРА за высшую ставку!

Opis stanowiska: Ogłoszenie jest bezpłatne!

Miasto Płock

Poszukujemy budowniczych na 2 stanowiska :

1) Budowniczy wykończeniowiec: SZPACHLÓWKA, MALOWANIE, PŁYTA GIPSOWO-KARTONOWA;

2) Budowniczy : BETON, SZALUNKI, ZBROJARZ

Stawka od 35 - 40 zł/netto
Harmonogram pracy: tylko zmiany dzienne, 10-12 godzin, 5-6 dni w tygodniu.
Zakwaterowanie jest bezpłatne!
Tworzone będą brygady liczące 5-8 osób. Każdy zespół otrzymuje samochód, narzędzia i odzież roboczą.

Rozpoczęcie pracy od 1.04. 2024. Miejsce pracy: Płock (130 km od Warszawy)

*Kandydaci z doświadczeniem zawodowym otrzymają stanowisko SZJGACA na najwyższej stawce!