Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Analiza i pozyskiwanie od klienta wymagań biznesowych oraz technicznych
    • Przygotowanie dokumentacji analitycznej
    • Współpraca z zespołami developerskimi w celu opisywania zadań oraz wymagań
    • Przygotowanie spotkań i dem w celu zachowania ciągłej komunikacji i zgodności realizowanych prac z przyjętymi założeniami
    • Analiza błędów zgłoszonych przez klienta

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka i pokrewne)
    • Doświadczenie zawodowe jako analityk – udział w warsztatach analitycznych, umiejętność pozyskiwania i dokumentowania wymagań
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - pozwalająca na swobodną komunikację z międzynarodowym klientem
    • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
    • Znajomość notacji BPMN lub UML oraz procesu wytwarzania oprogramowania i tworzenia dokumentacji analitycznej w projektach informatycznych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana znajomość innych języków obcych, np. niemieckiego lub francuskiego

Oferujemy

    • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie
    • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, produkty dla klientów końcowych) oraz zaawansowanymi narzędziami analitycznymi
    • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
    • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
    • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
    • Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania
    • Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od prawie 30 lat
    • Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
    • Podróże służbowe do naszych klientów
    • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji, dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
    • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Brak dress code'u
    • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Dodatkowe informacje

Źródło: Comarch/Praca