Specjalista ds. fakturowania

Kraków
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Weryfikacja dokumentów i rozliczeń
    • Kontakt z kierownikami oraz innymi działami w celu weryfikacji zakresu świadczonych usług
    • Wspieranie działów produkcyjnych w codziennym funkcjonowaniu
    • Współpraca z działami wewnętrznymi w zakresie rozwiazywania bieżących problemów związanych z rozliczeniami

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe
    • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy na stanowiskach biurowo-administracyjnych
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami ponad 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
    • Elastyczne godziny pracy
    • Po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie hybrydowym
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny oraz duże zniżki na dodatkowe usługi medyczne
    • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
    • Parking firmowy
    • Bezpośrednio na naszym kampusie: na centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka

Dodatkowe informacje

Źródło: Comarch/Praca