Analityk biznesowy (system IoT MES)

Kraków
Oferta opublikowana11.05.2024
Oferta wygasa05.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

    • Udział w pracach projektowych systemu MES
    • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
    • Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
    • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej systemu MES

Wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu: informatycznym, matematycznym lub ekonomicznym
    • Minimum rok doświadczenia we wdrożeniach, analizie i/lub projektowaniu systemów informatycznych klasy MES, ERP, AP
    • Doświadczenie lub wiedza w przynajmniej jednym z obszarów: produkcja, finanse-księgowość, logistyka (sprzedaż, zakupy, gospodarka materiałowa, umowy) oraz procesów zakupowych
    • Gotowość do podejmowania wyzwań
    • Orientacja na znajdowanie rozwiązań
    • Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
    • Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej
    • Znajomość:
      • podstawowych zagadnień relacyjnych baz danych
      • metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. Prince, PMI
      • języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

    • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% z biura, 40% zdalnie)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
    • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
    • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
    • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
    • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
    • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
    • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”

Dodatkowe informacje

Źródło: Comarch/Praca