Technik Utrzymania Ruchu

Wrocław
Oferta opublikowana13.05.2024
Oferta wygasa06.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu dla naszego Klienta z USA, który działa w branży produkcyjnej, zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów, między innymi tworzyw sztucznych, elektronicznych i farmaceutycznych. Poszukujemy osób z różnym poziomem doświadczenia.

Obowiązki

  • utrzymanie w ruchu, serwis i naprawy urządzeń oraz maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji, remontów maszyn, urządzeń oraz istniejących instalacji
  • udział w instalowaniu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń oraz usuwanie ewentualnych awarii i usterek

Wymagania

  • wiedza techniczna w zakresie utrzymania ruchu
  • wykształcenie techniczne / kierunkowe
  • umiejętność naprawy maszyn i urządzeń
  • znajomość podstaw automatyki, pneumatyki, robotyki, mechaniki, elektryk, hydrauliki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym / w zakresie czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznych

Oferujemy

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • prywatna opieka medyczna
  • dopłata do Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • praca stacjonarna na jedną zmianę
  • umowa o pracę lub umowa B2B