Stanowisko ds. windykacji 32/2024/RED

Sosnowiec
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zakres zadań:

Pracownik zatrudniony na stanowisku realizuje zadania z zakresu: dochodzenia zadłużenia z tytułu nienależnie pobranych świadczeń oraz należności likwidowanego funduszu alimentacyjnego; umarzania, odraczania terminu płatności i rozkładania na raty należności likwidowanego funduszu alimentacyjnego przez likwidatora funduszu alimentacyjnego.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka, prawo)
  • minimum 1 rok pracy związanej z ubezpieczeniami społecznymi

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz rozporządzeń do tej ustawy
  • podstawowa znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego
  • podstawowa znajomość ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji
  • umiejętność obsługi MS Office
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • komunikatywność i terminowość

Wymagane dokumenty:

  • CV, list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega
  • skan dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i ewentualnie innych dokumentów istotnych dla procesu rekrutacji

Dokumenty należy przesyłać poprzez formularz aplikacyjny ("Aplikuj") na dole oferty pracy do dnia 06.05.2024r.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.

Dodatkowe informacje:

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • oferty niekompletne nie będą rozpatrywane
  • oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane

Oferujemy

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na cel i jakość
  • elastyczna i nastawioną na rozwój

to zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • jasny i przejrzysty system wynagradzania, w tym premia kwartalna i roczna
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczynania pracy między godziną 6.00 a 8.00)
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
  • bogaty pakiet benefitów (karty sportowe, dofinansowanie urlopu, nauki i kultury), świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • atrakcyjne pakiety opieki zdrowotnej oraz ubezpieczeń na życie w PZU
  • pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy oraz pracę w zgranym zespole
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z 90-letniej tradycji

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • budynek IV-piętrowy z windą
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na IV piętrze
  • wejście do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca