Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków (wyniki naboru)

Białystok
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie.

Atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne),
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową.

Wymagania dodatkowe:

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • orientacja na cel i jakość,
  • komunikacja, współpraca,
  • orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów.

Zachęcamy Cię, abyś złożył/a swoją aplikację.

Ponadto, oczekujemy od Ciebie znajomości:

  • Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i rozporządzeń do tej ustawy,
  • Ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych rozdział 1-2,
  • Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, rozdziały 1-2.

Wymagamy następujących dokumentów:

  • CV,
  • list motywacyjny,
  • dokument potwierdzający posiadane wykształcenie/ staż związany z obsługą finansową.

Sposób aplikowania:

Dokumenty należy przesłać wyłącznie przez formularz aplikacyjny, wybierając Aplikuj na dole oferty.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • ruchome godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • premie kwartalne,
  • nagrody specjalne i jubileuszowe,
  • wynagrodzenie "trzynastkę".
  • rozwój zawodowy,
  • bogaty program szkoleń,
  • świadczenia z ZFŚS w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych.

Informacje dodatkowe:

  • poszukujemy 2 pracowników,
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy z zakresu przepisów podanych w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną,
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • oferta niekompletna, przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana,
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji o pracę.

Zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do aplikowania o pracę.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • gotowość do ewentualnego odbywania podróży służbowych,
  • budynek 10 piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze,
  • miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,
  • drzwi wejściowe do budynku otwierają się za pomocą przycisku,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Ogłoszenie listy kandydatów spełniających wymagania formalne:

(imię, nazwisko, nazwa miejscowości zamieszkania kandydata)

  1. Marta Kluszczyńska, Sokółka
  2. Sabina Stalończyk, Białystok
  3. Sylwia Nazarko, Białystok
  4. Zuzanna Anna Kozłowska, Białystok
  5. Magdalena Stasiełuk, Białystok
  6. Patrycja Kazuczyk, Białystok
  7. Kinga Piwnicka, Łyski
  8. Weronika Wojciechowska, Michałowo
  9. Justyna Stypułkowska, Białystok
  10. Edyta Wojszko, Olmonty
  11. Paulina Karecka, Białystok
  12. Maria Gromotowicz, Białystok
  13. Dorota Parszenko, Wasilków
  14. Urszula Wojska, Białystok
  15. Dawid Siłakiewicz, Białystok
  16. Karolina Majchrzak, Białystok
  17. Patryk Szoka, Czarna Białostocka
  18. Edyta Żakowicz, Białystok
  19. Henryka Szczepaniuk, Białystok
  20. Monika Borzym, Białystok
  21. Kamila Świderska, Białystok
  22. Paweł Krasowski, Niewodnica Kościelna
  23. Bartosz Poźniak, Białystok
  24. Adrianna Ostapczuk, Białystok
  25. Małgorzata Motoszko, Białystok
  26. Iwona Szymańska, Łapy
  27. Kamila Kierzkowska, Białystok
  28. Dorota Owerczuk-Borowska, Białystok
  29. Katarzyna Radziszewska, Białystok
  30. Magdalena Zalewska, Białystok
  31. Marzena Wojciechowska, Białystok
  32. Sylwia Toczyłowska, Białystok
  33. Agnieszka Jackowska, Białystok
  34. Marta Pruszyńska, Białystok
  35. Julita Maciejuk, Białystok
  36. Urszula Popławska-Gryc, Białystok
  37. Taisa Prokopczyk, Białystok
  38. Ewa Pawelczyk, Łomża
  39. Monika Laskowska, Białystok
  40. Emilia Potocka, Białystok
  41. Kamil Konończuk, Michałowo
  42. Karolina Moskal, Białystok
  43. Karolina Panasiuk, Białystok
  44. Katarzyna Olesiuk, Białystok
  45. Karolina Suchowolec, Białystok
  46. Bożena Jodkowska, Białystok
  47. Barbara Kasprzyńska, Ignatki
  48. Monika Wróblewska, Białystok
  49. Paulina Popławska, Białystok
  50. Izabela Łupińska, Białystok
  51. Adam Lesiuk, Białystok
  52. Edyta Słowikowska, Choroszcz
  53. Dorota Roszkowska, Białystok
  54. Agnieszka Perkowska-Gryniewicka, Białystok
  55. Katarzyna Szumowska, Nowosady
  56. Walentyna Stankiewicz, Białystok
  57. Kamila Skibko, Białystok

Ogłoszenie wyników naboru:

(imię, nazwisko, nazwa miejscowości zamieszkania zatrudnionego kandydata)

1. Henryka Szczepaniuk, Białystok

Uzasadnienie wyboru:

Pani Henryka Szczepaniuk - zaprezentowała wymagany poziom wiedzy niezbędnej na stanowisku ds. przyznawania i wypłat zasiłków oraz na temat Zakładu, a także motywację do pracy w Zakładzie. Jest osobą komunikatywną, zdecydowaną, konkretną i energiczną. Zdecydowanie, ale z rozwagą podchodzi do rozwiązywania problemów. Dba o dobrą atmosferę w pracy. Bierze odpowiedzialność za swoje działania i dąży do osiągania wysokiej jakości pracy.

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca