Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków - Łomża (wyniki naboru)

Łomża
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie.

Atutem będzie:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne),
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową.

Wymagania dodatkowe:

Jeśli posiadasz poniższe kompetencje:

  • orientacja na cel i jakość,
  • komunikacja, współpraca,
  • nastawienie na rozwój,
  • rozwiązywanie problemów,

Zachęcamy Cię, abyś złożył/a swoją aplikację.

Ponadto, oczekujemy od Ciebie znajomości:

  • Ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa i rozporządzeń do tej ustawy,
  • Ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych rozdział 1-2,
  • Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, rozdziały 1-2,
  • Obsługi programu MS Word, Excel.

Wymagamy następujących dokumentów:

  • CV,
  • list motywacyjny (z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat),
  • dokument potwierdzający posiadane wykształcenie/ staż związany z obsługą finansową.

Sposób aplikowania:

Dokumenty należy przesłać wyłącznie przez formularz aplikacyjny, wybierając Aplikuj na dole oferty.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • ruchome godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy,
  • premie kwartalne,
  • nagrody specjalne i jubileuszowe,
  • wynagrodzenie "trzynastkę".
  • rozwój zawodowy,
  • bogaty program szkoleń,
  • świadczenia z ZFŚS w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych.

Informacje dodatkowe:

  • poszukujemy 1 pracownika,
  • umowa na czas zastępstwa,
  • proces rekrutacji obejmować będzie test wiedzy z zakresu przepisów podanych w ogłoszeniu oraz rozmowę kwalifikacyjną,
  • skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • oferta niekompletna, przesłana po terminie nie będzie rozpatrywana,
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji o pracę.

Zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami do aplikowania o pracę.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy: sprzęt komputerowy, sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • gotowość do ewentualnego odbywania podróży służbowych,
  • budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na III piętrze,
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Ogłoszenie listy kandydatów spełniających wymagania formalne:

(imię, nazwisko, nazwa miejscowości zamieszkania kandydata)

  1. Natalia Ostaszewska, Łomża
  2. Judyta Pulwin, Łomża
  3. Kinga Radziejewska, Miastkowo
  4. Przemysław Łubowicz, Szczuczyn
  5. Beata Szczepaniak, Łomża
  6. Anna Matulewicz, Wyłudzin
  7. Damian Skrodzki, Łomża
  8. Urszula Filipowicz, Łomża
  9. Sylwia Mierzejewska, Ostrołęka
  10. Krystian Jastrzębski, Koziki
  11. Aleksandra Kotlewska, Łosewo
  12. Małgorzata Włodkowska, Łomża
  13. Paulina Pawlak- Kołodziej, Łomża
  14. Izabela Malinowska, Łomża
  15. Katarzyna Dłużniewska, Łomża
  16. Ewa Piekarska, Konarzyce
  17. Martyna Modzelewska, Łomża

Ogłoszenie wyników naboru:

(imię, nazwisko, nazwa miejscowości zamieszkania zatrudnionego kandydata)

  1. Aleksandra Kotlewska, Łosewo.

Uzasadnienie wyboru:

Pani Aleksandra Kotlewska jest osobą komunikatywną. W trakcie rozmowy wykazała wysoki poziom kompetencji wymaganych na stanowisku. W sytuacji problemowej znajduje i wykorzystuje kluczowe informacje niezbędne do rozwiązania problemu. Proponuje trafne rozwiązania. Rozwija umiejętności zawodowe oraz nabywa wiedzę niezbędną na zajmowanym stanowisku. Jest dobrze zorganizowana i nastawiona na osiąganie celów. Posiada wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe przydatne w pracy na stanowisku ds. przyznawania i wypłat zasiłków. Wykazała wiedzę dot. przepisów na poziomie wymaganym dla kandydatów do pracy w ZUS.

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca