Stanowisko ds. opracowania decyzji i korespondencji_Gdynia

Gdynia
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie spraw emerytalno-rentowych z ubezpieczeń społecznych, kapitału początkowego i innych świadczeń, w tym zleconych Zakładowi do realizacji oraz korespondencji

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja, ubezpieczenia)

Wymagania dodatkowe:

  • podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • podstawowa znajomość przepisów ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
  • podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które kandydat się ubiega
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie

Powyższe dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty

Termin składania ofert - 16 kwietnia 2024 r.

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy 2 kandydatów na stanowisko
  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną (przeprowadzoną w siedzibie Inspektoratu ZUS w Gdyni lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line) oraz sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu
  • oferty niekompletne, wysłane po terminie nie będą rozpatrywane
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

Jeśli jesteś osobą:

  • komunikatywną i lubiącą współpracę
  • zorientowaną na klienta
  • zorientowaną na cel i jakość
  • radzącą sobie w trudnych sytuacjach

to zachęcamy Cię do składania dokumentów, oferując:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • rozwój zawodowy
  • bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Oferujemy

Do aplikowania zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami. Stwarzamy pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie
  • budynek 4-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 2 piętrze
  • przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne:

Adrianna Kłos, Gdańsk
Agnieszka Brzozowska, Gdynia
Agnieszka Chrzanowska, Gdynia
Agnieszka Szweda-Ćwikło, Rumia
Aleksandra Sela, Gdynia
Anna Buraczek, Gdynia
Anna Grochowiecka, Iława
Anna Wojdyr, Gdańsk
Jerzy Dudek, Gdynia
Joanna Szczerbaciuk, Wejherowo
Karolina Spionek, Gdynia
Katarzyna Bliźniewska, Gdynia
Małgorzata Labuda, Gdynia
Małgorzata Zasada, Gdynia
Marlena Najda, Boratyn
Sara Pieńkoś, Gdynia
Sylwia Mathea-Chwalczewska, Gdynia

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca