Stanowisko ds. kadrowo-płacowych 52.2024

Poznań
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Zapewnia obsługę kadrową i płacową pracowników jednostki organizacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz obsługę innych osób fizycznych zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych.

Wymagania

Wymagania formalne:

Niezbędne:

- wykształcenie wyższe

- minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym

Mile widziane:

- wykształcenie wyższe (ekonomia, administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo)

- minimum 2 lata pracy związanej z prowadzeniem obsługi kadrowo-płacowej

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa wiedza z zakresu Kodeksu pracy

- umiejętność obsługi pakietu MS Office

- znajomość przepisów prawa pracy

- orientacja na cel, orientacja na jakość, komunikacja, współpraca, elastyczność, nastawienie na rozwój

- rozwiązywanie problemów, radzenie sobie w trudnych sytuacjach

Wymagane dokumenty:

- CV
- list motywacyjny z podaniem numeru oferty: 52.2024

- skan dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne wykształcenie i doświadczenie zawodowe

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole ofert zamieszczonej na głównej stronie ZUS (www.zus.pl) w zakładce 'Praca w ZUS'

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji.

Dodatkowe:

- poszukujemy jednego pracownika na stanowisko

- wymiar etatu: 0,5 etatu, umowa na czas określony

- proces rekrutacyjny obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie II Oddziału ZUS w Poznaniu

- skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne

- nadsyłanych dokumentów nie zwracamy,

- dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

- dokumentacja niekompletna nie będzie rozpatrywana

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę na 0,5 etatu

- możliwość rozwoju zawodowego
- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów
- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych
- atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych oraz na życie w PZU

Warunki Pracy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy,

- sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,

- budynek 6 -kondygnacyjny z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych na parterze, I, III piętrze

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na I lub II piętrze

- miejsce pracy dostosowane do osób poruszających się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

- przy wejściu do budynku znajduje się pochylnia,

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Dodatkowe informacje

Źródło: Zus/Praca