Specjalista ds. zatrudnienia cudzoziemców

Warszawa
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa11.08.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace
Rodzaj stanowiskaspecjalista (mid / regular)

Obowiązki

  • Prace nad dokumentami do legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce
  • Kontakt z odpowiednimi instytucjami publicznymi
  • Weryfikacja wymagań i warunków do legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców
  • Współpraca z zespołem prawnym, księgowym i podatkowym
  • Monitorowanie regulacji prawnych w zakresie imigracji i legalizacji pobytu cudzoziemców

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców
  • Zaangażowanie i wysokiej motywacji do pracy
  • Znajomości przepisów prawa dotyczących legalizacji pobytu i zatrudnienia
  • Doświadczenie w sporządzaniu opinii oraz przygotowywaniu różnego rodzaju dokumentacja z zakresu legalizacji pobytu i zatrudnienia zarówno w języku polskim i angielskim.

Z NASZEJ STRONY PROPONUJEMY:

  • Interesującą pracę w interdyscyplinarnym ale kameralnym otoczeniu
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami
  • Pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dodatkowy urlop

Dodatkowe informacje

  • TAXENBACH to spółka świadcząca kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, HR, w tym w zakresie zatrudniania cudzoziemców oraz oddelegowywania (global mobility) zarówno dla polskich jak i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Doświadczony interdyscyplinarny zespół ekspertów zapewnia najwyższe profesjonalne standardy świadczenia usług.
  • Specjalizacja nasza obejmuje prowadzenie projektów m.in. w zakresie M&A, nieruchomości, IT i nowych technologii. Doświadczeni eksperci dbają o bezpieczeństwo prawne naszych klientów wspierając ich zarówno w bieżącej działalności jak i w realizacji skomplikowanych projektów. Szczególną rolę przywiązujemy do bezpieczeństwa i funkcjonalności systemów informatycznych. Niezawodni specjaliści IT chronią i bezustannie czuwają na straży powierzonych nam danych przestrzegając norm o najwyższych standardach. Gwarantujemy bezpieczeństwo prawne oraz dbamy o anonimizację naszych klientów. Współpracujemy z wieloma ekspertami w Polsce i za granicą w celu zapewnienia rozwiązań prawnych i podatkowych zadowalających najbardziej wymagających.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1