Pracownik odlewni/ praca na dlugi okres

Venlo
Umowa o pracę2 500-2 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana31.05.2024
Oferta wygasa01.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Nasz klient jest jednym z najwiekszych producentow w przemysle samochodowym. Poszukujemy pracowników do odlewni aluminium do działu szlifowania odlewów aluminiowych, które stosowane są w przemyśle samochodowym w większych seriach. W dziale w ktorym bedziesz pracowac jest przeprowadzana wstępna obróbka odlewów czyli szlifowanie.

Obowiązki

  • obróbka odlewów aluminiowych

Wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
  • Jesteś samodzielny i potrafisz porozumieć się ze współpracownikami w języku niemieckim lub angielskim;
  • Najlepiej, jeśli posiadasz własny transport lub prawo jazdy.

Oferujemy

  • Prawidłowe wynagrodzenie w wysokości 550 € zgodnie z doświadczeniem;
  • Akumulację emerytalną w Stipp(+);
  • Zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe) przez Eming i zgodnie ze standardem SNF;
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego;
  • Dobrej jakości odzież roboczą;
  • Jedna osoba kontaktowa;
  • Ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem ZEM.