Osoba do naprawy palet

Poczdam
Umowa o pracę3 000-3 100 €brutto / mies.
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa28.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Dla naszego niemieckiego klienta z okolic Poczdamu poszukujemy osob do naprawy palet.

Obowiązki

  • naprawa palet drewnianych Europalet (ok. 100 szt. dziennie)
  • mile widziane załadunek wózkiem widłowym

Wymagania

  • doswiadczenie w pracy przy naprawie palet
  • podstawowa znaj. j. niem.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawce, na niemieckich warunkach
  • wynagrodzenie ok. 2100-2200 € Netto (przy naprawie ok. 100 Europalet na dzien, jeszcze wiecej szt. to wieksze wynagrodzenie)
  • mozliwosc pracy na czas nieokreslony
  • zatrudnienie na cały etat
  • pracodawca zapewnia pokoj 1-os.(z dostepem do kuchni, lazienki, toaley)
  • zakwaterowanie oplaca pracownik 300,-€/ mies.

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail: info@quickjobs.de
  • Tel.:+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.:+49 36949 124901
  • Tel.:+48 573 56 9853
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1