OPERATOR MASZYN

Nowogrodziec
Oferta opublikowana03.05.2024
Oferta wygasa28.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma produkcyjna NOELKEN Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogrodźcu producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych zatrudni możliwie jak najszybciej: OPERATORÓW MASZYN

Obowiązki

  • • Obsługa maszyn produkcyjnych w sposób zapewniający osiągnięcie optymalnych wyników produkcyjnych.
  • • Przeprowadzanie zmiany artykułów i przezbrajanie maszyn zgodnie z wymogami technologicznymi i jakościowymi.
  • • Pobieranie prób gotowego produktu, prowadzenie dokumentacji kontrolnej.
  • • Współpraca z kontrolą jakości w celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów.
  • • Prowadzanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z instrukcjami wewnętrznymi.

Wymagania

  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • • Znajomość programów związanych z obsługą maszyn produkcyjnych mile widziane
  • • Umiejętność pracy w zespole.
  • • Komunikatywność i zaangażowanie.
  • • Mile widziane wykształcenie techniczne

Oferujemy

  • • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • • Częściowy zwrot za dojazdy
  • • Prywatną opiekę medyczną
  • • Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie dojazdów do pracy

Dodatkowe informacje

  • telefon kontaktowy 603 187 530
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1