Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych.

Mysłakowice
Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa13.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa
Rodzaj stanowiskakierownik / koordynator

Wstęp

  • Do naszego biura mieszczącego się w Mysłakowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych.

Obowiązki

  • • zarządzanie i koordynowanie pracami związanymi z realizacją projektów w Polsce i za granicą,
  • • reprezentowanie firmy w kontakcie z Klientem,
  • • wsparcie i koordynacja pracowników i podwykonawców,
  • • nadzór nad dokumentacją projektową,
  • • wsparcie działu rekrutacji w bieżących projektach rekrutacyjnych,
  • • nadzorowanie pracy nowozatrudnionych pracowników.

Wymagania

  • • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację,
  • • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz samodzielność na stanowisku pracy,
  • • komunikatywność, decyzyjność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie,
  • • Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.
  • • piątkowe obiady,
  • • zajęcia z języka angielskiego,
  • • Zwrot kosztów dojazdów do pracy,
  • • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Dodatkowe informacje

  • Kontakt: 513 491 308
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1