Oferta opublikowana16.05.2024
Oferta wygasa20.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i instalacja systemów hydraulicznych na jachtach zgodnie z wytycznymi projektowymi i normami branżowymi.
  • Diagnozowanie i naprawa usterek w istniejących instalacjach hydraulicznych na jachtach.
  • Testowanie i sprawdzanie poprawności działania zainstalowanych systemów hydraulicznych.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia wysokiej jakości usług hydraulicznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w instalacji i naprawie układów hydraulicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych zadaniach

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (płatne extra 50% i 100% do podstawy)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy (pow. 50 km w jedną stronę) do 250 zł/mc
  • Darmowy dojazd z Elbląga
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za 1zł/mc
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Premia za polecenie pracownika (500-1000 PLN)

Benefity

Parking dla pracowników
Owoce
Karta sportowa
Ryczałt na paliwo
Pakiet relokacyjny
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1