Drukarz offsetowy

Tarnowo Podgórne
Oferta opublikowana12.05.2024
Oferta wygasa06.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn;
  • Przebudowy maszyn;
  • Praca przy testowaniu nowych materiałów, wprowadzaniu nowego asortymentu;
  • Pełnienie obowiązków pakowaczki w momencie braku obsady lub w trakcie przerwy śniadaniowej;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z wytycznymi i standardami;
  • Stała kontrola jakości realizowanej produkcji;
  • Pomoc przy pracach konserwacyjnych;
  • Mycie maszyny i uzupełnianie dozowników farbowych;
  • Utrzymanie porządku i czystości na hali;
  • Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonych związanych z wykonywaną pracą;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie minimum 1 rok w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie minimum zawodowe;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (wolne weekendy);
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;;
  • Mile widziane wykształcenie poligraficzne;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność w działaniu, podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z międzynarodowym kapitałem o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • benefity pozapłacowe np. prywatną opiekę medyczną;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • możliwość szkoleń zawodowych oraz kursów językowych;
  • dobrą atmosferę pracy;

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1