Doradca płatnika składek (zastępstwo)

Łódź
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia obsługę płatników składek w ramach e-Składki oraz pozostałych informacji związanych z prowadzeniem działalności oraz ubezpieczonych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie
  • 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obsłudze klientów

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w obsłudze osób z niepełnosprawnościami

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość przepisów KPA
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na komunikację, cel i jakość
  • zorientowaną na klienta, elastyczną i nastawioną na rozwój
  • potrafiącą współpracować, rozwiązywać problemy oraz radzić sobie w sytuacjach trudnych

zachęcamy do składania dokumentów.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska pracy wraz z podaniem nr ref. 53/2024
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe