PRACE PRODUKCYJNE

Bielany Wrocławskie
Oferta opublikowana08.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Magazynowa 7, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wkładanie i zdejmowanie produktów na linii produkcyjnej, pakowanie, obsługa skanera, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca na trzy zmiany 06:00-16:00 ; 14:00-24:00 ; 22:00-08:00 Wymiar czasu pracy: 220 godzin umowa zlecenie: max do 18 m-cy Miejsce wykonywania pracy: ul. Magazynowa 7, 55-040 Bielany Wrocławskie oraz inne lokalizacje wg zleceń oferta pracy tymczasowej kontakt z pracodawcą: 885889350 Oferta pracy dostępna w sali B

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 220

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 29.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy brak wymagań, zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność dobra spawność ruchowa spostrzegawczość

Pracodawca

Nazwa: MAX POWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Elizy Orzeszkowej 32/109, 15-084 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.