Logopeda praca szpital REH Sokołów Podlaski

Warszawa
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Opis oferty pracy

ProworkPL MED w imieniu naszego klienta, prywatny szpital i klinika rehabilitacyjna, PILNIE zatrudni Logopedę/ Neurologopedę. Lokalizacja placówki medycznej rejon Sokołow Podlaski. Jeśli masz doświadczenie jako logopeda lub neurologopeda - zarejestruj się z Proworkpl i dołącz CV. Pracodawca oferuje elastyczne godziny pracy - umowa o pracę na pełny etat/ 40 godzin tygodniowo.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe/ LOGOPEDIA
Doświadczenie w pracy jako LOGOPEDA/ NEUROLOGOPEDA z pacjentami na oddziale szpitalnym/ podobne placówki.
Gotowość do rozpoczęcia pracy pilnie od czerwca 2024 lub inny termin do ustalenia

Obowiązki:

Praca jako Logopeda/ Neurogopeda w specjalistycznej placówce medycznej. ProworkPL MED w imieniu naszego klienta, prywatnego szpitala rehabilitacyjnego, zatrudni LOGOPEDĘ/ NEUROLOGOPEDĘ. Wymagane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy z pacjentami z chorobami neurologicznymi na oddziale szpitalnym lub w poradni specjalistycznej. Główne obowiązki na tym stanowisku to praca z pacjentami placówki / osoby w trakcie leczenia i rehabilitacji po zabiegach/ operacjach medycznych. Pracodawca oferuje umowa o pracę na pełny etat/ 40 godzin tygodniowo.

Praca w nowoczesnej placówce medycznej/ szpitalu rehabilitacyjnym o wysokim standardzie usług
Samodzielne stanowisko pracy jako Neurologopeda Logopeda
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt na pełny etat - lokalizacja szpitala rejon Sokołów Podlaski

W przypadku zainteresowania pracą jako Neurologopeda/ Logopeda i usług medycznych w Warszawie zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy 2023 w branży medycznej i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.