Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy - delegacje, wolny weekend

Ostrołęka
Oferta opublikowana31.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Firma budowlana zajmująca się budową mostów i tuneli zatrudni na stanowisko:

Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy

Miejsce pracy: k. Pułtuska – obwodnica miasta

Stawka: akordowa lub RBH – w zależności od doświadczenia

Zadania:
• Wykonywanie prac związanych z budową oraz renowacją obiektów mostowych.

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy jako zbrojarz/cieśla/pracownik mostowy,
• Umiejętność wiązania cęgami,
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.

Gwarantujemy:
• Umowę o pracę od zaraz,
• Darmowe zakwaterowanie,
• Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka lub zwrot kosztów paliwa,
• Możliwość pracy na roboczogodziny lub akord.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MOSTY” – oddzwonię!