Elektronik lub Mechatronik ze znajomością montażu smd

Białe Błota
Oferta opublikowana31.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Firma produkcyjna z ponad 20 letnim doświadczeniem wyspecjalizowana w produkcji urządzeń elektronicznych zatrudni na stanowisko:

Sp. ds. zarządzania parkiem maszyn

Gwarantujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Samodzielne stanowisko pracy
• Możliwość zdobycia unikalnych umiejętności i doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń
• Wolne weekendy (praca tylko poniedziałek-piątek)
• Pracę tylko na I zmianie (8.00-16.00)
Zadania:
• Zarządzanie parkiem maszyn na produkcji
• Prowadzenie kalendarza konserwacji, serwisów i diagnoza stanu technicznego
• Współpraca z dostawcami w ramach serwisu maszyn
• Usuwanie podstawowych usterek
• Prowadzenie dokumentacji dot. maszyn, sprzętu na produkcji
Oczekiwania:
• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów, narzędzi oraz usuwania podstawowych usterek
• Umiejętność oraz chęci przyswajania nowych zagadnień
• Samodzielność i kreatywność w pracy oraz umiejętności pracy w zespole
• Otwartości na ambitne wyzwania i rozwój zawodowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV po przez odpowiedź na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.