Oferta opublikowana11.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Opis oferty pracy

Polska firma budowlana istniejąca od 2022 roku, zatrudni pracownika na stanowisko:

Brygadzista Robót Wykończeniowych

Wynagrodzenie: 8000-9000 zł netto/miesiąc

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie (Międzyzdroje, Świnoujście, Szczecin)

Zadania:
• Zarządzanie i koordynacja 30 osobowym zespołem,
• Planowanie i rozdzielenie prac wykończeniowych na miejscu budowy,
• Dbanie o odpowiednie zapotrzebowanie w materiały,
• Prowadzenie prac wykończeniowych od stanu deweloperskiego pod klucz.

Wymagania:
• Doświadczenie w nadzorze pracowników na miejscu budowy,
• Wykształcenie średnie lub wyższe,
• Umiejętność zarządzania zespołem,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Otwartość do wyjazdów służbowych.
Mile widziane uprawnienia budowlane.

Gwarantujemy:
• Umowę o pracę lub zlecenie,
• Pracę od poniedziałku do piątku, każdy wolny weekend,
• Narzędzia, sprzęt BHP,
• Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „BRYGADZISTA” – oddzwonię!