Pracownik Działu Florystycznego

Warszawa
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa12.08.2024
Wymiar etatupełny etat
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg

Dla jednego z naszych Klientów - lidera działającego od ponad 30 lat w branży ogrodniczej - poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin

Zakres obowiązków:

  • Dobór kwiatów do tworzenia dekoracji zależnie od stylu i rodzaju kompozycji, okazji oraz sezonu.
  • Przeprowadzanie kalkulacji kosztów i profesjonalna obsługa klienta.
  • Tworzenie dekoracji roślinnych, od niewielkich kompozycji do rozwiązań przestrzennych.
  • Pielęgnacja kwiatów na dziale.
  • Odpowiednia ekspozycja towaru.
  • Przyjmowanie dostaw.

Wymagania:

  • Wiedza oraz doświadczenie w zakresie tworzenia kompozycji roślinnych.
  • Doświadczenie w kontaktach bezpośrednich z klientami,
  • Wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Doskonałe odnajdywanie się w sytuacjach stresowych.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów.
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z prestiżową pozycją na rynku.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7.000-7.500 zł brutto -  zawsze na czas +premia od sprzedaży.
  • Trzynasta pensja.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia.
  • Dogodną lokalizację – 100 m od stacji PKP Warszawa Anin.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1