Zastępca Kierownika Działu Logistyki ds. HoReCa

Wrocław
Oferta opublikowana25.05.2024
Oferta wygasa19.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

  • wspieranie i zastępowanie kierownika działu,
  • zarządzanie transportem,
  • realizacja planu dostaw,
  • współpraca z działami sprzedażowymi,
  • efektywne zarządzanie magazynem HoReCa,
  • sporządzanie analiz dotyczących pracy działu.

Wymagania

  • posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania flotą i magazynem, a także w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • potrafiących bardzo dobrze organizować pracę,
  • posiadających doświadczenie w budowaniu efektywnych tras dostaw,
  • posiadających wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • potrafiących efektywnie wdrażać nowe systemy i rozwiązania organizacyjne,
  • posiadających umiejętność korzystania z komputera – pakiet MS Office.

Oferujemy

  • #Poszukujemy Osób:

Dodatkowe informacje

Źródło: Selgros/Praca