Stanowisko ds. przyznawania i wypłat zasiłków-lista kandydatów

Biłgoraj
Oferta opublikowana19.05.2024
Oferta wygasa13.08.2024
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

Cel stanowiska

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia opracowanie decyzji dotyczących przyznania świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa z ubezpieczenia chorobowego i świadczeń z tytułu choroby z ubezpieczenia wypadkowego oraz zasiłków pogrzebowych, wypłacanych przez Zakład, z wyjątkiem zasiłków pogrzebowych należących do właściwości WRUM, a w Oddziale zapewnia także przygotowanie dokumentacji do wypłaty świadczeń.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • wykształcenie średnie

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

Wymagania dodatkowe

  • znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
  • znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
  • znajomość ustawy o ubezpieczeniu społecznym z tytułów wypadków przy pracy i chorób zawodowych
  • znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty należy złożyć w języku polskim

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska, o które ubiega się kandydat
  • skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i doświadczenie zawodowe